Waarom SOL?
Stichting Ontwikkelingsfonds Levensmiddelenindustrie (SOL) ondersteunt bedrijven en medewerkers in de food- en feedindustrie bij de ontwikkeling van hun vaardigheid, wendbaarheid en vitaliteit. Wij ontwikkelen visie, verbinden en faciliteren de sector en bieden oplossingen op de werkvloer.
Dit doen we op twee gebieden: Mens & Organisatie en Funding & Finance.
Zo staan wij sinds 1989 klaar voor de food- en feedindustrie in Nederland met oplossingen ván de sector, vóór de sector.
Inspiratie
Wil je meer weten over (projecten op het gebied van) duurzame inzetbaarheid? SOL heeft meer dan 50 bedrijven en 6.000 medewerkers geholpen met duurzame inzetbaarheid. Tot en met 2022 hebben wij projecten waaraan je kunt deelnemen. Ook hebben we producten die je kunnen helpen als je duurzame inzetbaarheid binnen je bedrijf wilt bevorderen.
Hoe kan mijn bedrijf anticiperen en meebewegen op de nieuwste ontwikkelingen? En hoe krijg ik mijn medewerkers hierin mee? We helpen je deze vragen te beantwoorden met behulp van Mens & Techniek 4.0!
Wil je weten hoe je projecten, bijvoorbeeld op het gebied van HR, innovatie, techniek of energie, kunt financieren? SOL helpt werkgevers al meer dan 30 jaar om het benodigde geld te vinden.
Inspiratie
Wil je meer weten over (projecten op het gebied van) duurzame inzetbaarheid? SOL heeft meer dan 50 bedrijven en 6.000 medewerkers geholpen met Duurzame Inzetbaarheid. Lees over onze aanpak en successen. Tot en met 2022 hebben wij projecten en producten waar je aan kunt deelnemen.
In gesprek met Jan Helms van Friesland Campina over het belang van een scan om inzicht krijgen in competenties en behoeften via een taal die op de werkvloer wordt gesproken. En ontdek de impact van onze samenwerking met ZuivelNL.
Al meer dan 25 jaar helpt SOL werkgevers met de weg naar geld te vinden. Op HR thema’s, maar tegenwoordig ook op Innovatie, Techniek en Energie bijvoorbeeld.
Onze speerpunten tot 2022
SOL voert meerjarige programma’s uit om Mensen & Organisaties in de food- en feedindustrie vaardig, wendbaar en vitaal te houden. We voeren verschillende projecten uit waar voortdurend werkgevers op kunnen aansluiten.
SOL ondersteunt de sector met instrumenten voor duurzame inzetbaarheid. Daarnaast helpen we werkgevers subsidie te verwerven. Ook versterken we regionale initiatieven door heel Nederland. Tot slot organiseren we regelmatig evenementen waar kennisdeling centraal staat.
SOL helpt de sector met oplossingen op de werkvloer. We doen dit met het oog op duurzame inzetbaarheid van mens en organisatie; denk aan het verbeteren leiderschap of aan loopbaanbegeleiding. Ook bieden we werkgevers bedrijfscoaching aan op het gebied van Funding & Finance.
Mis niets
Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in de foodindustrie via onze nieuwsbrief.