Goed nieuws voor iedereen die zich voorbereidt op een SOL ESF subsidieaanvraag voor de periode maart 2010 tot en met juli 2011 met als deadline 15 december aanstaande.
Op een bijeenkomst van het Landelijk Overleg Scholingsfondsen (LOS) hebben medewerkers van het Agentschap SZW een presentatie gehouden over ESF. Hierin is gemeld dat het totale budget voor scholing van werkenden voor deze ronde, zal worden verhoogd van 53 miljoen euro naar 150 miljoen euro.
Het ESF-budget voor de Voedings- en Genotmiddelenindustrie komt hiermee, voor deze ronde, uit op 3 miljoen euro.
De publicatie van de nieuwe ESF regeling laat helaas nog even op zich wachten, maar de verwachting is wel dat deze voor het eind jaar beschikbaar komt.
Uw ESF subsidieaanvragen zien we tegemoet!
Het SOL team